Darıca Evden Eve Nakliyat

İnsanoğlu Dünyaya gönderildiği günden bu güne kadar, sürekli taşınmak zorunda kalmıştır. Günümüzde ise bu iş, çok daha farklı boyutlara ulaşmıştır. Çok katlı gökdelenlerin çoğalması ve insanların kullandığı eşyaların fazlalaşması, taşıma işlemini de problem hale getirmiştir.

Kaliteli Taşıma Seçenekleri

Değerli ve kırılabilir eşyaların taşınması işlemi, özel paketleme seçenekleriyle, sorunsuz bir şekilde çözümlenebilmektedir. Taşıma işlemleri kategorisinde, keşif işlemleri, paketleme işlemleri, paketleri kapalı kasa araçlara yükleme işlemleri, eşyaları yeni adrese nakletme işlemleri, uzmanlık isteyen işler kategorisinde değerlendirilmeye başlanmıştır. Adresten adrese eşya taşıma işlemleriyle çözüm üreten uzman Darıca evden eve nakliyat firmamız, Ulaştırma Bakanlığı kategorisinde ve trafik kategorisinde gerekli bütün izinlere sahiptir. SRC belgeli tecrübeli şoförlerimiz, eşyalarınızı sarsmadan en kolay şekilde taşınacağınız adrese eşya nakli gerçekleştirmektedir.

Müşteri Memnuniyeti Önemlidir

Mesai kavramı anlayışı dışında, müşteri memnuniyetini sağlayacak en uygun zaman diliminde ev taşıyan ekiplerimiz, profesyonel seçenekleri bir araya getirmektedir. Ekspertiz hizmetleri kategorisinde, evinizdeki eşyaları inceleyen uzman ekibimiz, göz kararı eşyanız için yeterli olan yük aracını seçme konusunda oldukça başarılı sonuçlar elde etmektedir. Sigorta işlemleri de paketleme işleminden önce yapılmaktadır. Kırılabilecek eşyalara göre kutu temini, bu işi yapacak uzman ekibin kurulması ve asansör aracının kurulacağı noktanın tespit edilmesi, bu kategorisinin en önemli konusudur.

Firma olarak, takım halinde çalışıyoruz ve herkes görevini en iyi şekilde bildiği için, görev karışıklığı meydana gelmemektedir. Paket işlemlerinde, ekibimiz aynı anda başlamaktadır ve en kısa zamanda bütün paketler hazırlanmaktadır. Sözleşilen saatte, uygun boşluklara asansörlü araç ve yük aracı yan yana park edilmektedir. Asansörlü araçların rayları en yüksek katlara kadar ulaşabilmektedir. Bu ray üzerinde hareket eden kabin, en ağır mobilya ve buzdolabı seçeneklerini, hızlı bir şekilde aşağı indirebilmektedir. Bu sayede, ev taşıma işleminin en zor kısmı olan ağır eşya indirme işlemi, saniyeler içerisinde gerçekleşmektedir.

Copyright 2017 By AYAZ Seo

AS YILDIZ EVDEN EVE NAKLİYAT

0532 580 3600
Open chat
Powered by
evden eve nakliyat