Derince Evden Eve Nakliyat

Dört mevsim ev taşıma hizmetleri, hızlanan ekonomi dünyasında ve sosyal hayat şartlarında, büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. İşçi ordusuyla ve eski yük araçlarıyla ev taşıma işlemleri, sanıldığı gibi ekonomik değildir. Acemi işçiler eşyalarınıza zarar verebilir. Bu nedenle, ev taşıma işlemlerinde işinin uzmanı olan kişileri tercih etmek gerekir.

Uzman Eleman Kadrosu

Firma olarak, bu işi meslek edinmiş uzman elemanlarla çalışıyoruz. Paketleme işlemleri kategorisinde, kırılabilir eşyalar için özel içi köpüklü paketleri tercih ediyoruz. Derince evden eve nakliyat işlemleri kategorisinde ilk keşif işlemi, çıkabilecek sorunların tespiti için oldukça önemlidir. Paketleme işlemleri için gerekli paketçi ve malzeme tespiti, ilk keşif anında gerçekleşmektedir. Sigortalama işlemleri bu etapta gerçekleşmektedir. Eşyaların fotoğrafı çekilerek, pratik bir şekilde sigortalama işlemi gerçekleştirilmektedir. Ücretlendirme, araç cinsi, gidilecek mesafe ve tercih edilen hizmetler kategorisinde belirlenmektedir. Asansörle indirilemeyecek eşyalar için girişler ve çıkışlar kontrol edilmektedir. Yük asansörü ve kamyon için gerekli olan park veya bahçe boşluğu da bu kategoride belirlenmektedir. Ağaç veya elektrik teli gibi engeller de tespit edilmektedir.

Paketleme, bu hizmetin en önemli unsuru olarak değerlendirilmektedir. Yanlış paketleme, yanlış taşıma şekilleri ve yanlış yükleme seçenekleri, evden eve nakliyat hizmetlerinin en önemli unsuru olarak değerlendirilmektedir. Taşıma işlemlerini problemsiz bir şekilde gerçekleşmesi için, çizilebilecek eşyalar için balonlu naylonlarla sarma işlemi gerçekleştirilmektedir. İçi köpüklü kutularla da kırılabilecek eşyalar kutulanmaktadır.

Her Zaman Taşıma İşlemini Gerçekleştirebiliriz.

Dört mevsim taşıma hizmetleri kategorisinde, iş dünyasından geri kalmadan, sizin yerinize pratik bir şekilde eşyalarınızı taşımaktayız. Bu konuda deneyimli eleman kadrosu ile sizin için en uygun zaman zarfında, güvenli, etkili ve zamanında adrese teslim evden eve nakliyat hizmeti gerçekleştiriyoruz. Eşya depolama ve ofis nakliyat gibi işlemleri de pratik bir şekilde gerçekleştiren konunun uzmanı firmamız, son model araç filosuyla, eşyalarınızın zarar görmemesine özen göstermektedir.

Copyright 2017 By AYAZ Seo

AS YILDIZ EVDEN EVE NAKLİYAT

0532 580 3600
Open chat
Powered by
evden eve nakliyat