Kadı Köy Evden Eve Nakliyat

Ofis taşımacılığından evden eve nakliyeye, Fabrika taşımacılığından Villa taşımacılığına kadar her türlü veren bir firma olarak siz değerli müşterilerimize üstün bir hizmet sunmaktayız. Tüm bu hizmetlerin yanında Parsiyel taşıma hizmeti de sunmaktayız. Sunduğumuz Parsiyel hizmet normal nakliye ücretlerine kıyasla müşterilerimiz için çok daha uygun fiyatlı olabilmektedir. Bunun en önemli sebebi ise Parsiyel taşımacılık hizmeti sayesinde aynı güzergah üzerinde olan ve en az iki müşteriye ait olan eşyaları ortak olarak taşıma olanağı sağlamaktadır. Bu da ekonomik yönden müşterilerimize büyük avantaj sağlamaktadır.

Taşımacılıkta Güven

Müşterilerimiz ister Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti almak istesin ister Türkiye’nin herhangi bir yerine nakliyat hizmeti almak istesin. Biz 7/24 nakliyat hizmeti veren bir firma olarak her zaman işimizin başındayız. Asyıldız Nakliyat olarak amacımız müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmeti mümkün olan en güvenli ve sorunsuz şekilde sağlamaktır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim de memnuniyetimizdir. Firma olarak bizim için müşteri güveni olmazsa olmaz önceliklerden biridir.

Tecrübeli Hizmet

Taşımacılık tecrübe ve özen isteyen bir faaliyettir. Bunun bilinciyle müşterilerinin eşyalarını emanet almakta ve büyük bir özveri göstererek sorun olmaksızın bizden ulaştırmamız istenilen adrese teslim etmek için gayret göstermekteyiz. Bunu yaparken de işinin ciddiyetinin farkında olan bir çalışan kadro ile eşyalarınızı teslim almaktayız. Sizin eşyalarınıza verdiğiniz önemin bilinciyle sizden almış olduğumuz işi yerine getirmekteyiz.

Ofis Taşımacılığı Hizmetinde Kalite

Ofis taşımacılığı demek mobilyaların ağırlıklı olduğu bir taşımacılık anlamına gelmektedir. Böyle bir taşımacılıkta ise marangozlardan yardım almak, mobilyaların problemsiz bir biçimde taşınması için oldukça önemlidir. Bunun bilincinde olan firmamız bu tür taşımacılık işlemlerinde marangoz çalışan kadrosu ile hizmet sunmaktadır. Bu sayede mobilyalarınız herhangi bir bozulmaya uğramadan ulaştırılması istenen adrese teslim edilir. Her zaman önceliğimiz müşterilerimizi mutlu etmektir.

Copyright 2017 By AYAZ Seo

AS YILDIZ EVDEN EVE NAKLİYAT

0532 580 3600
Open chat
Powered by
evden eve nakliyat