Orhanlı Evden Eve Nakliyat

Müşteri hizmetlerimizi aradığınız zaman, kuruluşumuz öncelikle taşınacak eşyanın tanımlanması için eleman göndermektedir. Bu ücretsiz hizmette, konunun uzmanı elemanlarımız, taşınmasını istediğiniz eşyaları, tek tek incelemektedir. Kırk ayak veya kamyon kategorisindeki yük araçlarından biri, bu kategoride seçilmektedir. Eşyanın durumuna göre en uygun aracın seçilmesi konusunda elemanlarımız göz kararı ile en doğru seçimi yapmaktadır.

Bu işlemden önce sigortalama işlemi isterseniz, eşyalar paketlenmeden fotoğraflama işlemi yapılır ve sigorta poliçesi kesilir. Asansör aracının kurulacağı yer, kamyonun park edeceği yer, asansörlü taşıma işlemlerinde engel teşkil edecek elektrik telleri ve ağaçlar, işinin uzmanı elemanımız tarafından kolaylıkla tespit edilmektedir. Ayrıca eşya taşıma asansörünün kurulacağı pencere veya balkon seçenekleri de özel olarak incelenmektedir.

Ambalaj Konusu

Eşyalar için gerekli bütün program belirlendikten sonra, hızlı bir şekilde paket ekibimiz, eşyaları özelliklerine göre paketlemektedir. Bu işlem, eşyaların zarar görmemesi için oldukça önemlidir. Orhanlı evden eve nakliyat kategorisinde, kırılabilecek eşyalar için içi köpüklü kutular tercih edilmektedir. Balonlu naylonlar ise, çizilebilecek eşyalar için en iyi tedbirdir. Taşıma işlemlerinde, yükleme, kamyona eşyaları yerleştirme ve eşyaları pratik bir şekilde yeni adrese indirme, hizmet kategorisindeki çözüm yöntemlerimizi bir araya getirmektedir.

İndirme İşlemi

Raylı özellikleriyle tercih edilen asansörlerin rayları, pencere altına veya balkon altına uzatılır. Ray üzerinde hareket eden kabin, ağır eşyaların indirilmesinde önemli rol oynamaktadır. Öncelikle buzdolabı ve mobilya gibi eşyaların indirilmesi işlemi gerçekleştirilmektedir. Kapalı kasa aracın alt kısmına yerleştirilen bu dayanıklı eşyaları en atta zarar görmez. Üst kısma ise kırılabilir eşyaların kutuları yerleştirilir. Bu işlemden sonra, asansörlü araç ve kapalı kasa kamyon aracı yeni adrese doğru yola çıkmaktadır. Aynı işlemler yeni adreste de uygulanmaktadır. Ev içerisinde eşyaların yerleştirilmesi işlemi için özel eleman tedarik edilebilir.

Copyright 2017 By AYAZ Seo

AS YILDIZ EVDEN EVE NAKLİYAT

0532 580 3600
Open chat
Powered by
evden eve nakliyat