Sultan Beyli Evden Eve Nakliyat

Mobilyalar, halılar, dolaplar, televizyonlar, bilgisayarlar ve kitaplıklar, yaşadığımız mekanların özel eşyalarıdır. Bu eşyaların bir yerden bir yere nakli de, uzmanlık isteyen bir iştir. Bu nakil işlemleri kategorisinde, mobilyaların özel yüzeyleri çizilebilir. Balonlu naylon seçenekleriyle, bu çizilme probleminin önüne geçilmektedir. Halılar için de aynı şekilde özel naylonlama işlemi gerçekleştirilmektedir. Dolapların kapıları, rafları ve diğer bölümleri ayrılarak taşınmaktadır. Yine balonlu naylonlarla bu eşyaların çizilmesi önlenmektedir. Tv, bilgisayar ve cam ürünleri, özel köpüklü kutulara ambalajlanmaktadır.

Etkili Çözüm Sunuyoruz

Ekspertiz hizmetleri kategorisinde, eşya paketleme, araçlar için uygun boşluk tespiti, sigortalama, çıkabilecek sorunların tespiti ve ücretlendirme, en iyi şekilde belirlenmektedir. Güncel ve etkili çözüm yöntemleriyle gerçekleştirilen  Sultanbeyli evden eve nakliyat hizmetimizde, işinin uzmanı olan elemanlarımız, paketlemeyi eşyanın özelliklerine göre gerçekleştirmektedir. Paketleme işleminin profesyonel bir şekilde gerçekleşmesinden sonra, kapalı kasa araçlara yükleme işleminde, en alt kısma dayanıklı eşya kutuları en alt kısma yerleştirilmektedir. Üst kısma ise kırılabilir eşyaların kutuları konulmaktadır.

Yük Aracının Farkı

Yeni araçlar, konforlu, özel süspansiyon sistemine sahip özelliklere sahiptir. Yolda kalmayan, eşyalarınızı sarsmadan götürebilen bu araçlar, diğer araçlara nazaran ekonomik taşıma özelliklerine sahiptir. Filomuzun etkili araçlarıyla, eşya taşıma işleminde, istediğiniz problemsiz taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Taşınmayı problem olmaktan çıkaran konunun uzmanı şirketimiz, yolda kalma durumlarında, takviye ekip göndermektedir. Araç kullanma konusunda profesyonel sürüş tekniklerine sahip olan şoförlerimiz, işinin uzmanı olan kişilerden oluşmaktadır.

Dört mevsim hizmet çözümlemeleriyle, sürekli yenilenen filosuyla, zaman kaybetmeden ev taşımaktayız. Ev, apartman, villa, müstakil ev, gökdelen, plaza, ofis ve benzeri bir çok mekandan, istediğiniz adrese, pratik ve güvenli eşya taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Düzenli bakımı yapılan ve trafik konusunda her hangi bir problem teşkil etmeyen araçlarımız, zamanında teslimat yapmaktadır.

Copyright 2017 By AYAZ Seo

AS YILDIZ EVDEN EVE NAKLİYAT

0532 580 3600
Open chat
Powered by
evden eve nakliyat