Parsiyel taşıma hizmetimiz; aynı güzergahta en az iki farklı müşterilerimizin eşyalarını “ortak” bir şekilde taşıdığımız hizmetimizdir. Bu sayede müşterilerimiz normalde normalde ödemeleri gereken tutarın daha azını ödemektedirler. Bu da; ekonomik bir hizmet anlamına geliyor ve daha az bir bütçe ile profesyonel taşımacılık hizmetimizden faydalanabiliyorsunuz.

As Yıldız olarak İstanbul içi evden eve ve her türlü eşya taşımacılığı hizmetlerinizi büyük bir özen ve titizlikle gerçekleştirirken aynı zamanda parsiyel taşıma hizmeti ile de siz değerli müşterilerimizin aynı kalite kriterlerimiz doğrultusunda, normalden çok daha uygun bir fiyat ile taşımacılık hizmetimizden faydalanmanızı sağlıyoruz.

Parsiyel taşıma hizmeti aynı zamanda eşyaların parça parça taşınması ya da parça eşya taşıma hizmeti olarak da bilinmektedir. Hizmetimizden faydalanmak oldukça kolaydır. Eşyalarınızı bizlere bildirmeniz ve hangi güzergahta gidileceğini belirtmeniz yeterli olacaktır. Bu doğrultuda firmamız yine aynı güzergahta parsiyel taşıma talebinde bulunan diğer müşterimizin talebini de dikkate alarak, sizler için en uygun fiyatı sunacaktır.

Uygun Fiyat

Firmamız sizlere parsiyel taşımacılık hizmeti sayesinde uygun fiyat sunar. Öte yandan eşyalarınızın asla diğer müşterimizin eşyaları ile karışması durumu söz konusu olmadan, hijyenik bir ortamda, uygun koşullarda ve geniş yük hacmine sahip aracımızda taşınması işlemi titizlikle ve özenle gerçekleştirilmektedir.

Parsiyel taşımacılık hizmetimizden yararlanan müşterilerimiz için tüm hesap ve planı yapıyoruz. Tek bir eşyanın karışması, zarar görmesi gibi durumlar söz konusu bile olmuyor. Bu anlamda sizlere de kaliteli bir hizmet sunmaya hazırız. Fiyatlar konusunda da olabilecek en uygun fiyatları sağlamaya özen gösteriyoruz. Hizmet talebinde bulunmak ya da daha fazla bilgi almak için bizlere hizmet numaralarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.

Copyright 2017 By AYAZ Seo

AS YILDIZ EVDEN EVE NAKLİYAT

0532 580 3600
Open chat
Powered by
evden eve nakliyat