As Yıldız nakliyat firması vermiş olduğu kaliteli ve güvenilir nakliyat hizmetleri ile müşterilerini her zaman memnun etmeyi başaran alanında profesyonel bir firmadır. Firmamıza ait geniş araç filomuz sayesinde diğer nakliyat hizmetlerimizde olduğu gibi villa taşımacılığı hizmetinde de en iyi hizmeti sunmaktayız.

Villalarınızda ki bütün eşyalarınız firmamız ile sigorta kapsamında güvence altında yeni evinize taşınmaktadır. Firmamızda çalışan personellerin tamamı uzun yıllardır bu işi yapmış uzman kişilerden oluşmaktadır. Personellerimiz eşyalarınızın taşınmasından ambalajlanmasına kadar bütün nakliyat işlemlerini büyük bir titizlikle yapmaktadırlar.

Firmamız sahip olduğu geniş araç filosu ile villalarınızda ki eşyaları rahatlıkla sorunsuz bir şekilde taşıyabilmektedir. Ayrıca firmamızın sunmuş olduğu ekspertiz hizmeti ile nakliyat yapılmadan önce eksper personellerimiz villanıza gelerek bütün eşyalarınızı yerinde incelemektedir. Böylece villanızda ki eşyalarınızın tamamının sığabileceği bir araç taşıma işlemiiçin hizmetinize tahsis edilmektedir.

Kaliteli bir villa taşımacılığı hizmeti sunan firmamız eşyalarınızın taşıma anında zarar görmemesi için paketleme işlemini de yapmaktadır. Firmamız değerli eşyalarınızın taşınma esnasında kaybolmaması için de gerekli tedbirler alarak özel eşyalarınızı ayrı olarak paketlemektedir.

As Yıldız nakliyat firmasının ücretsiz olarak yapmış olduğu yerinde keşif hizmetinin olumlu yönlerinden biri de değerli eşyalarınızın sayısının belirlenerek onlara özel ambalajların temin edilmesinin sağlanmasıdır.
Villanızdan teslim aldığımız eşyaları yeni yerlerine getirdikten sonra sorunsuz bir şekilde montaj ve kurulum işlemini de tecrübe sahibi ve alanında uzman çalışanlarımız yapmaktadır.

Eşyalarınız size teslim edilmeden önce yapılan son işlem ise eşyalarınızın tek tek kontrol edilerek her hangi bir sorun olup olmadığının kontrol edilmesidir. Villa taşımacılığı hizmeti güven gerektiren bir iştir firmamız taşımada göstermiş olduğu hassasiyet ile size beklediğiniz güveni fazlasıyla vermektedir. Ayrıntılı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Copyright 2017 By AYAZ Seo

AS YILDIZ EVDEN EVE NAKLİYAT

0532 580 3600
Open chat
Powered by
evden eve nakliyat